Ona Ayçiçek Yağı Teneke 5 Lt

Ona Ayçiçek Yağı Teneke 5 Lt Ayçiçeği yağı ülkemizde yemeklerde en sık kullanılan maddelerin başında geliyor. Yemek lezzeti konusunda hassassanız yağ seçimi konusunda da oldukça dikkatli davranmalısınız. Yağın kalitesiz olması yemeğin tüm dokusunun sorunlu hale gelmesine neden olur. Tam da bu nedenle piyasada oldukça fazla alternatif olmasına rağmen yılların markası Ona’yı tercih etmek çok daha makul olacak.
SKU: 0004420
Üretici: Ona
Fiyat için Arayın

Ona Ayçiçek Yağı Teneke 5 Lt

Ayçiçeği yağı ülkemizde yemeklerde en sık kullanılan maddelerin başında geliyor. Yemek lezzeti konusunda hassassanız yağ seçimi konusunda da oldukça dikkatli davranmalısınız. Yağın kalitesiz olması yemeğin tüm dokusunun sorunlu hale gelmesine neden olur. Tam da bu nedenle piyasada oldukça fazla alternatif olmasına rağmen yılların markası Ona’yı tercih etmek çok daha makul olacak.

Ona Ayçiçek Yağı Teneke 5 Lt paketleme işlemlerinden başlayarak ürünün kullanımına kadar her bir aşamada tüketici dostu bir yapıya sahip. Global anlamda geçirilmesi gereken tüm sağlık testlerinden oldukça iyi sonuçlar alan ürün aynı zamanda uygun fiyatlıdır. Piyasada aynı skalada yer alan birçok ürüne göre daha makul fiyatlar ile satışa sunulur.

Bu kaliteli ürüne erişim sağlarken Bizim Toptan firmasının kullanılması elde edilecek olan işlem hızını ve alışveriş güvenliğini direkt olarak artırır. Toptan ve perakende alımlarda tasarruf yapmak isteyen kişiler için harika bir tercih olacağı belirtilmelidir! Bizim Toptan satın almış olduğunuz ürünlerin kapınıza kadar gönderilmesini de sağlayacak!

Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar

Ona Ayçiçek Yağı 1 Lt

Ona Ayçicek Yağı 1 Lt Bir yemeğe en fazla tat katan besinlerin başında gelmektedir. Ayçiçek yağı ise en çok tercih edilendir. Ülkemiz bu açıdan son derece zengindir. Özellikle Ege ve Trakya'da, dünyanın en lezzetli ayçiçekleri yetişmektedir. Özel yöntemler ile toplanan tohumlar, başarılı bir süreçten sonra yağ haline getirilmektedir. Sonrasında ayçiçek yağı olarak piyasaya sürülür.
Fiyat için Arayın