Ona Ayçiçek Yağı 1 Lt

Ona Ayçicek Yağı 1 Lt Bir yemeğe en fazla tat katan besinlerin başında gelmektedir. Ayçiçek yağı ise en çok tercih edilendir. Ülkemiz bu açıdan son derece zengindir. Özellikle Ege ve Trakya'da, dünyanın en lezzetli ayçiçekleri yetişmektedir. Özel yöntemler ile toplanan tohumlar, başarılı bir süreçten sonra yağ haline getirilmektedir. Sonrasında ayçiçek yağı olarak piyasaya sürülür.
SKU: 0004422
Üretici: Ona
Fiyat için Arayın

Ona Ayçicek Yağı 1 Lt

Bir yemeğe en fazla tat katan besinlerin başında gelmektedir. Ayçiçek yağı ise en çok tercih edilendir. Ülkemiz bu açıdan son derece zengindir. Özellikle Ege ve Trakya'da, dünyanın en lezzetli ayçiçekleri yetişmektedir. Özel yöntemler ile toplanan tohumlar, başarılı bir süreçten sonra yağ haline getirilmektedir. Sonrasında ayçiçek yağı olarak piyasaya sürülür.

Ayçiçek yağı, birçok yemekte kullanılır. En çok tercih edildiği yer ise kızartmalardır. Patates, biber ve benzeri sebzelerin kızartılması bu ürün ile çok kolaydır. Ekstra bir tat sağlar. İnsan sağlığı üzerinde olumsuz etkileri yoktur. İdeal bir kıvam sahiptir. Birçok ev hanımı tarafından salatalarda da tercih edilebilir.

Ona Ayçicek Yağı 1 Lt, el değmeden üretilmesi ile dikkat çekiyor. 1 litrelik özel bir ambalajı söz konusu. Mezelere katmış olduğu tat enfes. En iyi tohumlar ezilerek paketlendi. Vitamin yönünden çok zengin. Özellikle E vitamini ile biliniyor. Beyin gelişimi konusunda faydaları var. Bu özel ürünü bizim toptan marketin resmi sitesi üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar

Ona Ayçiçek Yağı Teneke 5 Lt

Ona Ayçiçek Yağı Teneke 5 Lt Ayçiçeği yağı ülkemizde yemeklerde en sık kullanılan maddelerin başında geliyor. Yemek lezzeti konusunda hassassanız yağ seçimi konusunda da oldukça dikkatli davranmalısınız. Yağın kalitesiz olması yemeğin tüm dokusunun sorunlu hale gelmesine neden olur. Tam da bu nedenle piyasada oldukça fazla alternatif olmasına rağmen yılların markası Ona’yı tercih etmek çok daha makul olacak.
Fiyat için Arayın